HESABIM
E-Mail
Şifre
Güv. kodu
»
Şifrem? Giriş »
KULLANICI İŞLEMLERİ
  »
Müşteri ana sayfa
  »
PIN numaralarım
  »
Alışveriş geçmişim
  »
Yeni referans daveti
  »
Referans sistemim
  »
Kişisel bilgilerim
  »
Şifre değiştir
  »
Kredi kartı düzenle/sil
  »
Yeni kredi kartı tanımla
  »
Müşteri Hizmetleri
 
  » Erişim numaraları
  » TürkiyeTel Çiçek
Hoşgeldiniz
3 tuşla arama
Öncelikle PINsiz Arama ve Speed Dial (Hızlı arama) özelliklerini ayarlamanız gerekiyor. Daha sonra, kullandığınız telefon eğer cep telefonu veya ev telefonu ise, ücretsiz erişim numarasını (örneğin, ideal kart için 1800 390-1017) veya Lokal erişim numaralarını "Telefon Rehberi" ne kaydediniz. Arama yapmak istediğiniz zaman telefonunuzun "Telefon Rehberi" nden erişim numarasını cağırın... Sistemimiz "PINsiz Arama" özelliği ile pin girmenizi istemeyecek, "Speed Dial" özelliği ile kaydettiğiniz numarayı " # " tuşuyla beraber kullanarak aramayı tamamlayacaksınız...
Pinsiz arama
PINsiz Arama Özelliği, PIN Numaranızı her seferinde sisteme girmek zorunda kalmadan otomatik arama yapmanızı sağlar. Örneğin, cep veya ev telefonunu PINsiz Arama Numarası olarak eklerseniz, 1-800 lü numarayı bu telefonlardan aradığınızda sistem sizi ve PIN numaranızı otamatik olarak tanıyacak ve ne kadar bakiyeniz kaldığını söyleyecektir.
Speed Dial - Hızlı Arama
Speed Dial Özelliği, PIN numaranızı sisteme tanıttıktan sonra her seferinde 01190 ile başlayarak, 10 haneli telefon numarasını girmek zorunda kalmadan, kısa yoldan arama yapmanızı sağlar.
Otomatik Kontür Yükleme
Otomatik Kontür ile, PIN iniz sizin belirleyeceğiniz (örneğin 5$) bir rakamın altına düştüğünde otomatik olarak yine sizin belirleyeceğiniz bir miktarda (örneğin 20$) Kontür Yükleme işlemini yapar. Böylelikle her zaman yeterli kontürünüz olur ve arama yapmak istediğiniz herhangi bir zaman, internetiniz yoksa bile kontür yüklemiş olursunuz.
Arama Detayları
Arama Detayları ile, PIN Numaranızı kullanarak yaptığınız tüm aramaların detaylı listesini görebilirsiniz. Listede, aradığınız numara, aramayı yaptığınız numara, konuşma süresi, fee ve toplam ücret listelenmektedir.
Deneyin, eminiz bu özellikleri çok seveceksiniz!
© 2006 TurkiyeTel