HESABIM
E-Mail
Şifre
Güv. kodu
»
Şifrem? Giriş »
KULLANICI İŞLEMLERİ
  »
Müşteri ana sayfa
  »
PIN numaralarım
  »
Alışveriş geçmişim
  »
Yeni referans daveti
  »
Referans sistemim
  »
Kişisel bilgilerim
  »
Şifre değiştir
  »
Kredi kartı düzenle/sil
  »
Yeni kredi kartı tanımla
  »
Müşteri Hizmetleri
 
  » Erişim numaraları
  » TürkiyeTel Çiçek
Hoşgeldiniz
HAKKIMIZDA
Tarihçe
Nisan 2002 yılında kurulan TürkiyeTel.com, ilk aşamada sadece Amerika'dan arama imkanı vermekteydi. Şu an Amerika, Kanada, Alaska, İngiltere ve Türkiye'den tüm dünyayı ekonomik yöntemlerle arama fırsatı sunmanın haklı gururunu yaşıyor. TurkiyeTel.com ilk aylarda Teksas eyaletinden arama imkanı sağlarken, bugün dünyanın değişik ülkelerinden binlerce müşterisine milyonlarca dakika konuşma imkanı sağlayan bir sektör devi haline gelmiştir. İletişim sektöründe ilkleri gerçekleştiren TurkiyeTel.com'un teknoloji odaklı hizmetleri görüşmelerinizde büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu ilklere örnek olarak; Hızlı Arama özelliği (Speed Dial), Pinsiz arama özelliği, Otomatik yükleme özelliği, Arama detaylarını görme özelliği verilebilir. Güvenilirlik konusunda kendini ispatlamış olan şirketimiz, her zaman müşteri odaklı çalışmakta ve müşterilerin yanında yer almaktadır. TurkiyeTel.com 2006 yılında çehresini değiştirmiş ve her kesimden kullanıcının rahatlıkla işlem yapabilmesi sağlanmıştır.
Teknik altyapı
TürkiyeTel.com, telekom teknolojisinin kabul görmüş SS7 teknik altyapısına sahiptir. SS7 teknolojisi ile size ekonomik, kaliteli ve kesintisiz bir konuşma imkanı sağlar.
Güvenlik
TürkiyeTel.com'un başarılı sektör geçmişinde güvenlik unsuru önemli bir yer tutmaktadır. Müşterilerinin gönül rahatlığı ile kredi kartı bilgilerini girdiği ve online alışveriş yaptıkları bir sistemde, biz de gönül rahatlığı ile TürkiyeTel.com'a ve altyapısına güvenebileceğinizi ifade etmek istiyoruz. Teknolojinin sağladığı tüm imkanları, ticari ilke ve prensipleri, müşterilerimizin hassas ve özel bilgilerinin güvenliğini sağlamak için kullanıyoruz.
© 2006 TurkiyeTel